≫

Kako je prvi evropski strelac Partizana ocenio nastup protiv Rudara? (VIDEO)

Dobar start crno-belih!

• 8

Fudbaler Partizana Marko Jevtović prokomentarisao je pobedu nad Rudarom iz Pljevalja na startu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli su pobedili sa 3:0, startni gol delo je veziste Jevtovića, koji je bio hladnokrvni realizator najstrože kazne pred kraj prvog poluvremena.

- Celo prvo poluvreme smo igrali protiv jedne vrlo zatvorene ekipe, dosta dobro su se branili, svu snagu su usmerili ka odbrani... Srećom, desio se taj gol iz penala gde smo ih 'otvorili', pa smo drugo poluvreme rutinski završili", rekao je Jevtović posle utakmice - rekao je Jevtović.

Kako je još ocenio nastup na evropskom startu, možete pogledati u snimku na vrhu vesti.