Čuka i Zemun podelili plen, Voždovac i Napredak slavili

Miroljubivo na Brdu, prve bodove zabeležili Kruševljani

• 0

Superliga se nastavila novim utakmicama, a trijumfe su zabeležili Voždovac i Napredak.

Posle prvih mečeva u kojima je Crvena zvezda sa 3:0 pobedila Dinamo Vranje, a Mladost sa Vojvodinom remizirala bez golova, u subotu su odigrana tri nova meča u našem šampionatu.

Čukarički i Zemun su beogradski derbi odigrali prilično miroljubivo sa podelom plena, pošto tim sa Banovog Brda nije uspeo da sačuva prednost stečenu golom Ovusua u 25. minutu.

Veljko Simić je postavio konačan rezultat u 61. minutu, dok su do minimalca ipak došli Voždovac i Napredak.

Voždovac je bio bolji od Bačke golom Ješića već u 4. minutu, Napredak je u Kruševcu presudio Radu pogotkom Vukanovića u 7. minutu iz penala.