Ibra je bog Los Anđelesa: Majstorija Zlatana za pobedu Galaksija (VIDEO)

I sa 36 godina i dalje je "ubica" pred golom

• 4

Zlatan Ibrahimović ponovo trese mreže u Americi! Njegov Los Anđeles Galaksi slavio je na gostovanju protiv Filadelfije Union sa 3:1.

Filadelfija je povela golom Saponga u 29. minutu posle kiksa golmana Galaksija, da bi zatim u drugom poluvremenu videli preokret.

Najpre je Kamara u 48. minutu doneo izjednačenje, da bi u 63. minutu videli novu magiju Ibrahimovića, koga ubilački instinkt pred golom nije napustio ni sa 36 godina!

Samo delić sekunde bio mu je potreban da pronađe prostor u kaznenom prostoru i da iz kolena uputi šut i da plasira loptu u mrežu protivnika.

Konačan rezultat postavio je Ciani u 82. minutu kada je bio najviši u skoku posle kornera.