≫

Veljko Simić stiže na Marakanu u velikom stilu: Šokirao je Vojvodinu u 97. minutu u Zemunu! (FOTO)

Povratnik na Marakanu "ispisao" se iz Zemuna golom

• 0

Fudbaleri Zemuna uspeli su da ičšupaju bod protiv Vojvodine na svom terenu u 97. minutu (1:1) i to golom Veljka Simića, koji je već dogovorio transfer u Zvezdu.

Imali su Novosađani prednost od 1:0 od 84. minuta golom Beka Fofane, koji je pogodio i u prvom kolu protiv Mladosti. Delovalo je da će je "Lale" vratiti u Novi Sad sa tri boda, ali novi fudbaler Zvezde nije to dozvolio i u bukvalno u poslednjim sekundama meča doneo je izjednačenje i bod Zemuncima.

Šutirao je iz ugla i iskoristio to što je golman Vojdovine Rockov izleteo sa gol linije i poslao loptu iza njegovih leđa.

Veljko Simić u duelu sa Danielom Graovcem iz Vojvodine; Foto: MN Press

Veljko Simić je postigao gol i u prvom kolu na gostovanju Čukaričkom i njegova forma na početku prvenstva pokazuje da će biti dobro pojačanje za ekipu Vladana Milojevića.

I Zemun i Vojvodina posle prva dva kola imaju identičan skor na tabeli sa dva boda iz dva remija i gol razliku (2:2).