Čuka i Lučani "dišu za vrat" Zvezdi, prva pobeda Vojvodine!

Treća pobeda ekipe Sime Krunića u Superligi

• 1

Fudbaleri Čukaričkog, uz Zvezdu su, i dalje jedina ekipa Superlige bez poraza.

"Brđani" Sime Krunića pobedili su u 5. kolu na svom terenu Proleter iz Novog Sada 1:0 golom povratnika u klub Asmira Kajevića - 1:0.

Gol odluke viđen je u 81. minutu, Ovusu je odradio veliki deo posla prodorom po levoj strani i ulaskom u kazneni prostor, prebacio je istrčalog Vesića, a Kajević je na drugoj stativi rutinirano završio akciju.

Tako su igrači Čuke stigli do treće pobede ove sezone, a uz dva remija, to im je dovoljno za visoku drugu poziciju odmah iza lidera Crvene zvezde koja ima meč manje (odložen protiv Napertka zbog Evrope).

Na bod iza Čukaričkog je Radnički, i on sa utakmicom manje, koju igra u nedelju sa Spartakom u Subotici.

Prvu pobedu u sezoni upisala je Vojvodina.

"Lale" su savladale Bačku 2:0 golovima Đurića u 70. minutu i Okuehea deset minuta kasnije.

Očajan niz rezultata nastavio se za Dinamo iz Vranja, peti u nizu poraz upisali su Vranjanci, izgubili su od Voždovca 2:0 pa i dalje čvrsto srže sueprligaški fenjer bez bodova i gol razlikom 1:11!