≫

Dmitrović primio gol sa 35 metara, Real siguran kod kuće, Sevilja napunila mrežu povratniku u Primeru (VIDEO)

Eibar je poražen u 1. kolu * Trostruki strelac za Sevilju bio je Silva * Bejl pogodio za ''kraljevski klub''

• 2

Marko Dmitrović i njegov Eibar su loše počeli novu sezonu u Primeri!

Oni su na domaćem terenu poraženi od novajlije Ueske rezultatom 2:1, a srpski reprezentativni čuvar mreže primio je drugi gol sa nekih 35 metara udaljenosti.

Oba gola za goste postigao je Galar, a kod ovog drugog pomogao mu je saigrač koji je zasmetao Dmitroviću tokom jednog centaršuta.

Eskalante je u 69. uneo neizvesnost, ali do preokreta nije došlo.

Sevilja je rezultatom 4:1 savladala Rajo Valjekano u gostima, a trostruki strelac je bio Ander Silva u 31, 45. i 79. minutu.

Sevilja je već u prvom poluvremenu sve završila (3:0), a domaći tim je počasni pogodak postigao iz penala u finišu.

Real je u prvom meču bez Kristijana Ronalda u Primeri savladao Hetafe rezultatom 2:0.

Karvahal i Bejl su bili strelci, a za goste je igrao srpski reprezentativac Nemanja Maksimović.