Milivojević i Kristal Palas nemoćni protiv Salaha i drugova! (VIDEO)

Posle uvodne pobede nad Fulamom, Luka Milivojević doživeo prvi poraz u novj sezoni

• 1

Fudbaleri Liverpula pobedili su Kristal Palas sa 2:0 u poslednjem meču 2. kola Premijer lige Engleske.

>>> Atalanta nastavlja da melje redom: Frosinone otišao kući sa 4 gola u mreži! (FOTO)

Od samog početka igrao se otvoren meč sa puno šansi, što se i videlo kada je Salah zatresao prečku u prvom delu meča.

Ipak, raspoloženi Egipćanin često je pravio probleme odbrani Palasa, pa je tako nad njim pred kraj prvog poluvremena napravljen penal koji je Milner rutinski realizovao.

Domaći tim od prvog do poslednjeg minuta vodio je kapitan Luka Milivojević koji je imao priliku da iz slobodnog udarca postigne gol, ali je njegov šut zaustavio odlični golman Alison.

Ključni momenat dogodio se u 76. minutu kada je Van-Bisaka dobio crveni karton i tako olakšao posao gostujućoj ekipi, koja je golom Manea u nadoknadi vremena duplirala vođstvo.

Da podsetimo, Liverpul u narednom kolu dočekuje Brajton, dok će Kristal Palas u goste Votfordu.

KRISTAL PALAS: Henesi - Van-Bisaka, Tomkins, Sako, Van Anholt - Taunsend (od 79. Vard), Milivojević, MekArtur, Šlup (od 83. Mejer) - Benteke (od 71. Sorlot), Zaha.

LIVERPUL: Alison - Robertson, Van Dajk, Gomez, Aleksander-Arnold - Milner (od 67. Henderson), Vajnaldum, Keita (od 86. Lalana) - Mane, Firmino, Salah.