≫

Drama Sulejmanija u Zagrebu: Srbin posle udarca u glavu, ostao na zemlji bez svesti, pa hitno prebačen u bolnicu! (VIDEO)

Srbina jedva povratili posle nezgode tokom meča

• 2

Utakmica plej-ofa Lige šampiona između Dinama i Jang Bojsa, osim pobede Švajcaraca od 2:1 i plasmana u grupnu fazu najelitnijeg fudbalskog takmičenja Evrope, ostaće upamćena  i po incidentu u kojem je "najdeblji kraj" izbukao srpski internacionalac Miralem Sulejmani.

>>> Hrvat šutnuo Lazovića posle pobede AEK-a, čeka ga kazna! (VIDEO)

Naime, Dinamov desni bek Petar Stojanović u 51. minutu nehotice je u padu petom udario u glavu Sulejmanija koji je momentalno ostao da leži na zemlji, bez svesti.

Istog momenta dotrčale su lekarske ekipe oba time, kao i kola hitne pomoći koja su ga na nosilima iznela sa stadiona.

Sam prekid trajao je oko 4 minuta. a u igru je ušao Rodžer Asale koji je iznudio penal za preokret gostujuće ekipe.

Posle meča, lekar Dinama objasnio je kako je povreda Srbina izgledala iz njegovog ugla:

- Nisam ni hteo da čekaom sudiju, bio sma na terenu čim sam video da je pao. Disao je ali je skoro minut bio bez svesti. Non stop sam mu pratio zenice, a kada je došao sebi, nije znao gde se nalazi.