≫

Lalatović u transu: Golman Voše poklonio tri boda Nišlijama, trener Radničkog pravio šou posle pobedničkog gola! (VIDEO)

Rockovu popustila koncentracija kada je najvažnije

• 2

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Vojvodinu sa 1:0 u derbiju 8. kola Superlige.

Dugo je trajala borba za ceo plen u Nišu, na povratničkom meču Dragomira Okuke na klupi Novosađana, koji nisu uspeli da izdrže pred završnim naletom gostiju.

Posle slobodnog udarca koji je izveo Drinčić u 85. minutu, golman Rockov je podbacio i poklonio loptu Bondarenku, koji ovako nešto nije mogao da odbije.

Samo je plasirao u mrežu i bacio Nenada Lalatovića u trans, koji je burno i sa navijačima dugo slavio vođstvo.

Ipak, u završnici je bio kao na iglama, pošto se duel nadoknadio za još četiri minuta.

Igralo se i do isteka 95, kada je Lalatović samo poljubio prsti pogledao ka nebu, slaveći 17 bodova i drugo mesto.

Zvezda je prva sa 18, ali uz dva meča manje, dok Partizan ima 13 bodova, takođe uz dva meča manje.

Vojvodina je vezala drugi poraz posle Crvene zvezde, pa je sedma na tabeli sa tek devet bodova u osam mečeva.