≫

Mančester naneo Stršljenovima prvi poraz, Matić pocrveneo! (FOTO)

Četa Žozea Murinja zabeležila je bitnu pobedu

• 0

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostovanju Votford sa 2:1 u okviru 5. kola Premijer lige.

Votford koji je u prošlom kolu pobedio Totenhem nije imao snage za još jedan veliki trijumf.

>>> Građani prejaki za Fulam i Mitrovića, Čelsi razbio Kardif!

Prvi gol na susretu viđen je u 35. minutu kada je Lukaku uspeo da izbegne ofsajd i posle centaršuta sa leve strane, bukvalno, ugura loptu u mrežu.

Samo tri minuta kasnije viđena je najlepša akcija na utakmici. Loptu je iz kornera izveo Ešli Jang, Felaini je prihvatio i prebacio do Smolinga koji je namestio na volej i zakucao u mrežu domaćina.

Do kraja, u u 65. minutu Votford uspeva da smanji rezultat preko Greja i ujedno postavlja konačni rezultat.

Ono najbitnije je da će naredni meč Đavoli igrati bez Nemanje Matića koji je dobio creni karton u 93. minutu zbog faula nad Hjuzom.

Murinjo je imao razloga za zadovoljstvo; Foto: Tanjug/AP