≫

Kakav početak Lige šampiona: Mesi magičnim golom iz slobodnjaka otvorio sezonu u elitnom takmičenju! (VIDEO)

Spektakularan početak nove sezone najavio je Leonel Mesi

• 2

Fudbaleri Barselone odlično su startovali protiv PSV-a u prvom meču nove sezone Lige šampiona, i to, spektakularnim golom Mesija iz slobodnog udarca, koji je bio uvertira za ubedljivu pobedu Katalonaca 4:0.

>>> Napoli bez dva najbolja igrača u startnih 11: Italijanski mediji otkrili Anćelotijevu čudnu taktiku za Zvezdu

Igrao se 32. minut kada je Argentinac iz prekida, savršeno šutirao sa nekih 18 metara, a lopta je kroz raklje ušla u gol, daleko van domašaja golmana "filipsovaca".

U nastavku, Barsa je vladala situacijom, a Mesi plesao i sa nova dva gola dotukao goste, uz pogodak Dembelea, za sjajan start prvaka Španije u novoj sezoni elitnog takmičenja.

U još jednoj utakmici odigranoj od 19 sati, takođe u okviru Grupe B, Inter je posle "blickrig" preokreta u samoj završnici meča savladao Totenhem 2:1.

Heroji "neroazura" bili su Ikardi, strelac gola u 86. minutu i Vesino, koji je u 92. minutu režirao totalni obrt na "Meaci", za delirijum navijača italijanskog kluba.

Strelac za goste bio je Eriksen u 53. minutu.