Gol Salcburga obišao svet: Peta sa centra, savršena kontra i pobeda u 89. minutu (VIDEO)

Ukratko - mat u tri poteza

• 4

Posle poraza u plej-ofu Lige šampiona od Crvene zvezde, fudbaleri Salcburga su morali da se zadovolje igranjem u Ligi Evrope gde su već u 1. kolu gostovali ''bratskom'' klubu Lajpcigu.

Kažemo bratskom, jer imaju istog vlasnika. S druge strane, na terenu to nije izgledalo nimalo bratski.

Salcburg je dobio rezultatom 3:2, a gol za pobedu su postigli u 89. minutu. Prethodno su vodili sa 2:0, domaćin je izjednačio na 2:2, da bi Gulbrandsen doneo veliku radost gostujućem timu.

I to posle dva vrhunksa poteza svojih saigrača! Najpre je Junuzović petom sa centra otvorio savršenu kontru za Volfa, a zatim je i ovaj petom ostavio Gulbrtandsena jedna na jedan sa golmanom.