Ueska nemoćna, Sosijedad slavio sa dva igrača manje! (VIDEO)

Trijumfovali su gosti iako su imali dva igrača manje

• 2

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su Uesku sa 1:0 kao gosti u 5. kolu Primere, iako su imali dva igrača više tokom duela.

Tek u drugom delu igre se "zakuvalo", Merino je postigao gol u 64. minutu, ali je Huanmi ostavio saigrače na cedilu samo sedam minuta kasnije posle koškanja i svađe sa arbitrom.

Tu nije bio kraj, do novih provokacija i sukoba došlo je u 82. minutu, kada je Ernandez isključen.

Sosijedad je na kraju došao do 6. mesta, a Hueska je nanizala treći poraz i tek je 16. u Primeri.

I ovaj put, u timu Ueske nije bilo Brežančića i reprezentativnog golmana Jovanovića, koji su povređeni.