≫

Šou u Kruševcu: Igrači Dinama se umalo nisu međusobno pobili zbog slobodnog udarca (VIDEO)

Vranjancima nije prijalo gostovanje Napretku

• 6

Jeste da je večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde centralni događaj u srpskom fudbalu ovog vikenda, ali daleko od toga da i po drugim stvarima nećemo pamtiti ovo 9. kolo Super lige!

Posebno one koje su se dešavale u Kruševcu, na meču između Napretka iz Dinama iz Vranja.

Domaći tim je slavio rezultatom 3:0, a kao što smo to već i javili gosti su u prvom poluvremenu napustili teren nezadovoljni zbog dosuđenog penala.

Igrači Dinama su i u finišu meča bili u centru pažnje, kada se umalo nisu pobili zbog jednog slobodnog udarca. Igrao se 84. minut, na semaforu je bilo 3:0, a Đurišić i Dimitrov su se našli u klinču.

I jedan i drugi su hteli da šutiraju, Dimitrov je bio poprilično borben, a na kraju je Radivojević očajno izveo slobodnjak.

Video te situacije možete videti na početku teksta.