Tobdžije za tri minuta srušile Everton, Čelsi odigrao bez golova! (FOTO)

Arsenal pobedio i u četvrtom meču u nizu

• 0

Fudbaleri Arsenala na svom stadionu pobedili su Everton sa 2:0 u okviru 6. kola Premijerlige Engleske.

Posle dva vezana poraza od Mančester Sitija i Čelsija na početku sezone, ekipa Unaija Emerija pobeđuje sve redom.

>>> Sergej dao gol za Lacio, Roma nastavila crnu seriju, Udineze zakucao Kjevo za dno tabele! (VIDEO)

Tako su Tobdžije napale od samog početka. Ipak golovi su u prvom delu izostali, iako je bilo prilika na obe strane.

U nastavku, domaći fudbaleri su "dodali gas" i zaigrali mnogo bolje. Naročito se istakao Aron Remzi koji je sa dve asistencije doprineo pobedi svoje ekipe.

Prvo je u 56. minutu Lakazete "skinuo paučinu" iz rašlji gola gostiju, da bi Obamejang samo tri minuta kasnije pogodio i postavio konačan rezultat.

Da podsetimo, u prvom meču dana Vest Hem i Čelsi su igrali bez golova.