≫

Gol, gol, gol...Spiker objavio pogodak Partizana, iako je Borjan uhvatio loptu! Samo 6 minuta kasnije Zvezda je izjednačila (VIDEO)

Crno-beli su u 67. minutu mogli da reše pitanje pobednika

• 7

Imao je Partizan nekoliko izglednih prilika da postigne i drugi gol protiv Crvene zvezde na večitom derbiju, a posebno se izdvaja ona iz 67. minuta pri rezultatu 1:0.

Crno-beli su imali korner, lopta se odbijala od igrača, da bi na kraju završila u rukama Borjana.

>>> Ne može se protiv više sile, razumem da Zvezda mora da bude prva, ali nemojte da ponižavate Partizan i njegove navijače: Stojković tvrdi da je 158. derbi izrežiran! (VIDEO)

Međutim, samo nekoliko sekundi pre toga zvanični spiker kluba je već objavio ''gol, gol, gol'' na razglasu, iako Partizan nije poveo.

Borjan hvata loptu pre Markovića Foto: Marko Jovanović

Šest minuta kasnije - Zvezda je izjednačila onim spornim golom Ričmonda Boaćija!

Video možete pogledati na početku teksta, a u nastavku pogledajte gol Ričmonda Boaćija iz nekoliko uglova: