≫

Prijović zapalio Solun sa dva gola: Srbin rešio grčki derbi i zadržao PAOK na vrhu tabele! (VIDEO)

Sjajan je bio naš napadač

• 7

Srpski fudbalski reprezentativac i igrač PAOK-a Aleksandar Prijović bio je dvostruki strelac u derbi meču grčkog šampionata protiv AEK-a.

PAOK je slavio sa 2:0 i Prijović je bio igrač utakmice, postigao je golove u 29. i 59. minutu, čime je zadržao maksimalan učinak sa 10 bodova u četiri kola (dva oduzeta zbog skandala).

Prijoviću je ovo treći gol u šampionatu Grčke, dok je u Ligi šampiona srpski napadač bio strelac jednom, i to u porazu svoje od Benfike 4:1.

Što se AEK-a tiče, na petom je mestu sa devet bodova, koliko imaju još Aris i Olimpijakos.

VIDEO - Brutalna tuča na derbiju! Izjednačenje nije smirilo Delije koje su potegle pesnice

VIDEO - Grobari gađali sudije uz uzvike "Lopovi, lopovi"