≫

Veljković dao gol za Verder u derbiju kola, Gece "zaledio" Bajern! (VIDEO)

Srbin strelac u finišu prvog poluvremena

• 0

Miloš Veljković je postigao svoj prvi ovosezonski gol u dresu Verdera iz Bremena!

Reprezentativac Srbije odlično je skočio u finišu prvog poluvremena meča protiv herte i glavom postigao pogodak za 2:0. Rezultat koji je bio aktuelan posle prvih 45 minuta.

Domaći tim je na kraju slavio rezultatom 3:1 i na taj način su pretekli Hertu na drugom mestu na tabeli.

Zanimljivo, Veljkovićev partner u defanzivnoj liniji srpske reprezentacije, Nikola Milenković, takođe je za vikend postigao gol za Fjorentinu.

To su svakako dobre vesti za selektora Mladena Krstajića pred mečeve u Ligi nacija u oktobru.

Iznenađenje dana je remi Bajerna protiv Augzburga u Minhenu (1:1).

Iako je domaći tim imao prednost koju je doneo Roben u 48. minutu, Feliks Gece, mlađi brat junaka Nemačke sa Mundijala u Brazilu Marija, sebi je prilepio etiketu heroja gostiju u 87. minutu.

Doduše, imao je "pomoć" Manuela Nojera kome je lopta, ubačena iz kornela, skliznula iz ruku, što su iskoristili Augzburga i preko Gecea kaznili komšije koji su igrali bez Levandovskog i Rodrigeza u startnoj postavi.