Kolarov zakucao Frosinone za dno tabele, Napoli i Juve rutinski slavili! (VIDEO)

Odigrani su mečevi 6. kola Serije A

• 1
Aleksandar Kolarov Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Rome deklasirali su predzadnji tim Serije A Frosinone sa 4:0, u okviru 6. kola prvenstva Italije, uz odličnu partiju kapitena reprezentacije Srbije Aleksandra Kolarova.

Rimljani su od samog početka diktirali tempo, nisu dozvolili gostima ni najmanju šansu da ugroze njihovu pobedu, a golovi su se nizali kao na traci.

>>> Liverpul u nokdaunu: Čelsi posle preokreta šokirao Enfild! (FOTO) (VIDEO)

Redom su pogađali Under u 2. minutu, potom i Pastore i El Šaravi do kraja poluvremena.

U drugom delu igre Vučica je strpljivo čekala svoju šansu, a pred sam kraj u 87. minutu Aleksandar Kolarov je utrčao u šesnaesterac protivnika i poslao loptu od prečke u gol za konačnih 4:0

U ostalim mečevima Serije A, Juventus je sa 2:0 na svom terenu dobio Bolonju.

Sa druge strane, protivnik Zvezde u grupnoj fazi Lige šampiona Napoli, takođe kao domaćin, sa ubedljivih 3:0 pobedio je povratnika u najaču ligu Italije, ekipu Parme.