≫

Milioneri "uboli" sedmicu, srpski Ajntraht doživeo novi poraz! (VIDEO)

Ekipa Borusije priredila je svojim navijačima pravu goleadu

• 1

Fudbaleri Borusije Dortmund deklasirali su ekipu Nirnberga sa 7:0 u okviru 5. kola nemačke Bundeslige.

Poznato je da popularni Milioneri odlično igraju na svom terenu, pa je tako bilo i ovog puta protiv četrnaestoplasirane ekipe nemačkog prvenstva.

>>> Kolarov zakucao Frosinone za dno tabele, Napoli i Juve rutinski slavili! (VIDEO)

Damaćin je poveo u devetom minutu preko Larsena, da bi u 32. minutu Rojs duplirao prednost.

U nastavku, viđena je prava goleada pozajmljeni igrač iz Reala Hakimi dodatno uvećava prednost u 49. minutu, da bi desetak minuta kasnije Rojs postigao svoj drugi gol na meču.

I to nije bilo sve jer su do kraja pogađali Akanđi u 74. minutu, da bi rezervista Sančo, 5 minuta pre kraja susreta postigao i šesti gol za domaćina.

Konačan rezultat je u 88. minutu postavio Vajgl, na asistenciju mladog engleskog fudbalera, Džejdona Sanča.

U ostalim mečevima, Ajntraht je na gostovanju Magdengladbahu ubedljivo poražen sa 3:1. Srpski internacionalci Mijat Gaćinović i FIlip Kostić u protokolu za ovaj susret su bili od početka, dok je Luka Jović ušao u igru u 73. minut.

Ipak, nisu uspeli da dođu do bodova jer su gosti pogađali u 56. i 65 minutu preko Plea i Azara, potom je Rebić je smanjio na 2:1, da bi konačan rezultat postavio Elvedi u 85. minutu.