≫

Jović u životnoj formi, novi gol Srbina za Ajntraht

Tim iz Frankfurta deklasirao Hanover 4:1

• 8

Igra sezonu karijere srpski napadač Luka Jović, to je jasno posle njegovog novog gola, prvog u Bundesligi ove sezone, posle onih kojih je davao u dresu mlade reprezentacije i u Ligi Evrope za klub.

Ajntraht je u šestom kolu Bundeslige deklasirao Hanover 4:1 uz hrvatsko-srpsku koprodukciju, jer se, pored Jovića, u strelce upisao i jedan od heroja hrvatske sa Mundijala Ante Rebić, uz to je imao i jednu asistenciju.

Preostala dva gola postigli su N'Dika i De Guzman.

Za goste, počasni gol delo je Muslije u 86. minutu.

I na ovom meču za Ajntraht su na terenu bila sva trojica Srba, Kostić od početka, dok su Jović i Gaćinović dobili šansu u drugom poluvremenu.

Bivši napadač Zvezde iskoristio je priliku koja mu se ukazala minut pre kraja, lepo se snašao u duelu "jedan na jedan" sa golmanom gostiju, ćušnuo loptu pored njega i stavio tačku na goleadu u Frankfurtu.

Ajntraht je ovom pobedom, tek drugom ove sezone, stigao do 11. mesta na tabeli, dok je Hanover "zakucan" zadno sa učinkom 0-2-4!