Vranjanci zalutali u Superligu, primili šest na Brdu!

Rutina Čukaričana protiv fenejraša

• 6

Biće da je aktuelna sezona Dinama iz Vranja sa najjačima Superligi "sad i ko zna kad".

Ekipa trenera Dragana "Recka" Antića pretrpela je debakl, Čukarički je na Brdu do vrha napunio mrežu gostiju, bilo je 6:1 za novi korak "Brđana" ka vrhu superligaške tabele.

Dinamu je ovo bio najteži poraz ove sezone, "fenjeraš" ostaje prikovan na začelju tabele sa samo dve pobede i čak devet poraza uz neslavnu gol razliku 4:23!

Nije, ipak, sve izgledalo tako crno po goste na Brdu posle prvog poluvremena, Čukarički je imao samo gol prednosti preko Luke Stojanovića, ali je u nastavku "kanonadom" ponizio goste.

Redom su pogađali Tedić, Puškarić, pa opet Stojanović, za kraj goleade Stevanović i Zorić, dok je na drugoj strani počasni pogodak bio delo Dimitrova u 62. minutu.

Ekipi Sime Krunića ovo je bila šesta pobeda, a uz četiri remija ima i samo jedan poraz, pa se visoko kotira na tabeli, odmah iza vodećeg trija Zvezda, Partizan, Radnički.

Važnu pobedu ostvario je Napredak, u Novom Sadu protiv Vojvodine, rezultatom 1:0.

Zec je bio strelac jedinog gola na utakmici u 41. minutu za tri boda Čarapana i sigurnu poziciju u gornjem delu tabele.

Ujedno, ovo je bio i prvi poraz novog trenera "lala" Dragana Okuke od kada je preuzeo ekipu.