Srbin primio evrogol u Primeri: Jovanović samo pogledom ispratio loptu u mrežu (VIDEO)

Njegova Ueska je poražena minimalnim rezultatom

• 0
Aleksandar Jovanović Foto: Marko Jovanović

Srpski reprezentativni golman Aleksandar Jovanović upisao je još jedan nastupu u Primeri za Uesku, ali gostovanje Valjadolidu neće pamitit po dobrom!

Njegov tim poražen je rezultatom 1:0, a Jovanović je u 28. minutu primio evrogol.

Jednostavno, ništa nije mogao da učini posle šuta Alkazara. Osim da pogledom isprati loptu u mrežu...

Identičnim reultatom 1:0 slavio je i Atletiko iz Madrida koji je tek u finišu meča ''slomio'' Betis.

Strelac pobedonosnog gola bio je Korea u 74. minutu, a ovim trijumfom Jorgandžije su preskočile Real i Barsu na tabeli.

S tim da ''katalonski klub'' ima meč manje i gostovanje Valensiji.