≫

Nejmar vrištao od bolova: Argentinac ga "izuo iz kopački", a onda je usledila osveta Brazilca (VIDEO)

Pretrpeo je žestok start u drugom poluvremenu, ali je uspeo u finišu meča da "namesti" gol za pobedu

• 2

Fudbaleri Brazila savladali su Argentinu sa 1:0 golom Mirande u 93. minutu u prijateljskom meču odigranom u Saudijskoj Arabiji.

Brazilci su bili bolji tokom čitavog meča, a na kraju su uspeli da probiju odbranu najvećeg rivala posle kornera koji je izveo Nejmar.

Miranda je sjajno skočio u kaznenom prostoru i matirao je Romera za veliku radost Brazilaca, koji se iz Arabije vraćaju s pobedom nad najvećim rivalom, ali i sa tri miliona dolara u džepu, koliko su dobili i Brazil i Argentina samo da odigraju utakmicu u Saudijskoj Arabiji.

Nejmar je ponovo bio na meti oštrih startova protivnika, pa ga je tako Saravia u 69. minutu "izuo iz kopački", a Brazilac je maltene vrištao od bolova.

Ipak, pred kraj meča uspeo je da zabeleži asistenciju i da namesti gol za pobedu, pošto je odlično izveo korner.