≫

Het-trik Haskića za 35 minuta: Superliga ima novog najboljeg strelca, Dinamo se preporodio pod Đanijem

Napadač Radničkog je već stigao do 16. gola u tekućoj sezoni

• 3

Napadač Radničkog Nermin Haskić nastavio je da "teroriše" protivničke mreže u Super ligi Srbije!

Za samo 35 minuta prvog poluvremena, Haskić je u subotu popodne postigao tri gola protiv Radnika na Čairu i tako se osamio na listi strelaca, a Nišlije stigle do lagane pobede od 4:1 koja ih je učvrstla na drugoj poziciji tabele.

Trijim "Reala sa Nišave" potvrdio je u drugom poluvremenu Đorđević.

Haskić sada pored svog imena ima 16 golova, dok su Rikardo iz Partizana i Aleksa Vukanović ostali na 13 odnosno na 12 golova, s tim da njih dvojicu od 18.00 časova očekuje međusobni duel u okviru večitog derbija.

Radnički je na poluvremenu imao 3:1 protiv Radnika koji je poveo već u 2. minutu preko Milovanovića.

Potom je Haskić izjednačio samo šest minuta kasnije, da bi bio strelac i u 30. i 43. minutu.

U isto vreme, Dinamo iz Vranja je upisao i drugu uzastopnu pobedu, i to kakvu - 4:0 protiv Napretka!

Očigledno je da je dolazak Saše Ćurčića uneo neke nove dobre vibracije u svlačionicu Vranjanaca koji više ne drže "fenjer", pa sada sa daleko više ambicija gledaju u nastavak sezone i borbi za opstanak.

Odigrali su Vranjanci najbolji meč sezone, do nogu potukli Kruševljane uz dva gola Dimitrova, i tako se "sa kamatom" revanširali "Čarapanima" za poraz iz prvog dela sezone.

Dinamo sada ima 17 bodova, koliko i Zemun, a na dohvat ruke Dinamu sada su i Bačka, Rad, Spartak...

Očigledno je da nas sa preporođenim Vranjancima očekuje daleko uzbudljivija borba za opstanak.