≫

Selektore Mesi, slušamo te: Leov govor saigračima u poluvremenu sve govori o treneru Sampaoliju! (VIDEO)

Leo je lider, kapiten, selektor...

• 8

Tragično deluje bivstvovanje selektora Horhea Sampaolija u reprezentaciji Argentine, o čemu najbolje svedoči sastanak igrača pred 2. poluvreme meča sa Nigerijom.

Vodila je Argentina posle prvih 45 minuta sa 1:0, ali se mučila i u drugom poluvremenu je čak Nigerija dugo držala 1:1 posle pogotka Mozesa iz penala.

>>>Maradona je luđi nego što ste mislili: Prvo je divljao, zatim bizarno reagovao na gol Mesija, pa zaspao kao beba (VIDEO)

U pauzi, bilo je jasno ko zapravo vodi kolo i vuče konce u timu Gaučosa. Lionel Mesi je održao sastanak i dogovarao taktiku sa saigračima, što je dovoljan pokazatelj kako sve funkcioniše u timu...

Sampaoli se ništa ne pita, ali je uživao i u ulozi navijača, slavio je gol za 2:1 i osminu finala sa Francuskom kao u transu...