≫

Goreo je Zagreb, navijači Hrvatske zapalili Trg bana Jelačića (VIDEO)

Podsetimo, Hrvati su u polufinalu pobedili Englesku sa 2:1

• 14

Hrvatska slavi, i dugo će slaviti plasman svoje fudbalske reprezentacije u finale Svetskog prvensta!

Kockasti su uspeli da pobede Englesku posle 120 minuta i zakažu duel sa Francuskom u finalu, a gol koji je Mario Mandžukić postigao u 109. minutu za 2:1 doveo je do ekstaze hrvatske navijače.

Trg bana Jelačića je bukvalno goreo kada je Cunejt Čakir označio kraj meča.

Pogledajte i video snimke:

Pogledajte i slavlje Hrvata posle izjednačujućeg gola Perišića u drugom poluvremenu: