Junajted je vladar Amerike: Van Galova četa posle preokreta slavila protiv Liverpula! (VIDEO))

Crveni đavoli pobednici su Ginis ICC kupa, pošto su u finalu savladali Liverpul rezultatom 3:1

• 0

Mančester junajted se sa američke turneje vraća sa pet pobeda iz isto toliko utakmica i pobedničkim peharom. "Crveni đavoli" su u finalu Ginis ICC kupa savladali Liverpul rezultatom 3:1 i tako pokazali da se od njih mogu očekivati sjajne partije u novoj sezoni.

Izabranici Luisa Van Gala redom su pobeđivali LA Galaksi, Romu, Inter i Real Madrid, da bi na kraju posle preokreta slavili protiv velikog rivala.

Liverpul, za koji nije igrao povređeni Lazar Marković došao je u vođstvo u 14. minutu kada je Stiven Džerard bio siguran sa penala, koji je skrivio Fil Džons. Sa ovim rezultatom se otišlo na poluvreme, da bi u nastavku igre, usledila rapsodija Junajteda.

Najpre je Vejn Runi u 55. minutu doneo izjednačenje svojoj ekipi, da bi samo dva minuta kasnije Huan Mata u potpunosti preokrenuo rezultat. Konačan ishod postavio je Lingard dva minuta pre kraja utakmice.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!