≫

Bejl se naoštrio pred Srbiju: Dva gola Velšanina za Muslinov nemiran san (VIDEO)

As Reala dominirao u lakoj pobedi Madriđana protiv Leganesa

• 1

Geret Bejl sačekaće duel sa Srbijom u okviru kvalifikacija za Mundijal spreman kao "zapeta puška", sudeći prema poslednjoj "proveri" pred duel sa "orlovima" u Kardifu 12. novembra.

Bejl je postigao dva gola, a Real tri, u rutinskoj pobedi protiv Leganesa u utakmici 11. kola Primere - 3:0.

Oba gola Velšanin je postigao u finišu prvog poluvremena i tada već rešio pitanje pobedika, jer Leganes ni pre ni posle toga nije bio previše opasan po gol domaćeg tima, mada je u određenim periodima utakmice pokazao da nije slučajno u društvu najboljih.

Bio je ovo prvi meč Reala i ekipe iz prestoničkog predgrađa u elitnom rangu.

Tačku na pobedu Madriđana, osmu ove sezone, stavio je Morata u 76. minutu na asistenciju Tonija Krosa.

Posle nepotpunog 11. kola Real je učvrstio lidersku poziciju sa pet bodova više od Barselone, i utakmicom više od najvećeg rivala. Real je i dalje jedini tim u ligi bez poraza.