Navijači Zvezde grme na društvenim mrežama: Igrači Voždovca su namerno raširili noge kod gola Partizana (VIDEO)

Pristalice crveno-belih očigledno su pratile meč ''na krovu'' i nezadovoljni su reakcijom igrača domaćih kod indirekta iz koga je Đurđević zatresao mrežu

• 31

Partizan je savladao Voždovac u četvrtfinalu Kupa Srbije sa 2:1 posle preokreta koji je režiran u poslednjih 10 minuta meča, a meč je podigao prašinu po društvenim mrežama i forumima.

Očigledno su meč pratili i navijači Crvene zvezde, koji su po društvenim mrežama počeli masovno da dele fotografiju trenutka kada Đurđević šutira posle indirekta u 80. minutu i postiže gol za izjednačenje.

Ono na šta ukazuju jesu raširene noge dva fudbalera Voždovca u ''živom zidu'', a upravo kroz nogu jednog od njih dvojice lopta je prošla i odbila se u mrežu gola Voždovca, čime je nagovešten preokret, koji je na kraju režirao Leonardo u 91. minutu meča.

U komentarima možete da napišete vidite li nešto sporno u ovoj situaciji.