≫

Liverpul demolirao Bornmut, Junajted strepeo do poslednjeg sudijskog zvižduka, ali je na kraju slavio (VIDEO)

Matić igrao svih 90 minuta, Đavoli slavili rezultatom 2:1, Grujić zbog povrede nije bio u protokolu Crvenih

• 1

Održao je Mančester junajted tri koraka prednosti u odnosu na trećeplasirani Čelsi, ali i tračak nade da može do titule, i posle gostovanja Vest Bromviču.

Đavoli su slavili rezultatom 2:1, nakon što su Lukaku i Lingard sredinom prvog poluvremena iskoristili trenutak i ''prelomili'' meč.

Belgijanac je u 27. minutu matirao Fostera, da bi ga i Lingard prevario u 35.

Ipak, četa Žozea Murinja je strepela do poslednjeg sudijskog zvižduka nakon što se Beri u 77. minutu sjajno snašao posle kornera i smanjio na 2:1.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je svih 90 minuta i zaradio je žuti karton u nadoknadi vremena.

Liverpul je konačno pokazao moć protiv jedne slabije ekipe, a pred ekipom Jirgena Klopa stradao je Bornmut na gostovanju. Crveni su slavili sa 4:0 golovima Kutinja, Lovrena, Salaha i Firmina i tako su došli do pozicije broj 4, koja vodi u Ligu šampiona, a koja je glavni cilj Liverpula ove sezone.