≫

Kakav odgovor na prozivke u derbiju Rima: Kolarov bombom častio Albanca i rešio meč sa bivšim klubom! (VIDEO)

Brutalan gol Kolarova!

• 3

Samo što je Lacio izjednačio u rimskom derbiju, Roma je opet vratila prednost, a zatim i trijumfovala sa 3:1!

Bio je Aleksandar Kolarov na udaru navijača zbog slabije partije u prvom poluvremenu, unštavao ga je  Adam Marušić u duelima, što je bila osveta za kritike zbog izbora crnogorske reprezentacije.

U drugom poluvremenu, nedugo posle izjednačenja Lacija, Kolarov je imao priliku da izvede slobodan udarac sa oko 20 metara.

Za njega je okršaj sa albanskim golmanom Strakošom bio lagan, kao penal, pošto je u živom zidu ostavljen prostor dovoljan za nizak i jak udarac.

Iz ovakvih situacija Kolarov ne promašuje, a to je potpuno slomilo samopouzdanje Lacijala, koji nisu imali više snage da jure remi.

Samo četiri minuta je na snazi bio rezultat 1:1, a dokusurio je nebeskoplave pogodak Facija u 86. minutu za konačan rezultat.

Posle ovog meča, Lacio ima 12 bodova, Roma 11, u 7 odigranih mečeva Serije A.