Dugo niste videli ovakva dva gola na jednoj utakmici! (VIDEO)

Bolivar poveo protiv Boke Juniors golčinom sa 30 metara, a u 95. minutu primio još efektniji

• 1

Argentinski velikan Boka Juniors ni posle tri meča u Kopa Libertadoresu ne zna za pobedu, doduše ni za poraz.

Novi remi tim iz Buenos Ajresa doslovno je "iščupao" u La Pazu protiv Bolivara, u meču koji je završen rezultatom 1:1.

Najjači utisak utakmice odigrane na 3.500 metara nadmorske visine, su upravo golovi. Neverovatno efektni, spektakularni golovi koje su postigli Ervin Savadera i Federiko Karizo. Ne zna se koji je lepši.

Najpre je igrač domaćeg tima, u 28. minutu, sa tridesetak metara "skinuo paučinu" sa gola Argentinaca i prednost Bolivara stečena tada bila je na snazi sve do 95. minuta!

Gosti su tada, u trenucima dok se sudija spremao da odsvira kraj, izborili slobodan udarac daleko od gola, ali opet na sasvim dovoljnoj udaljenosti za majstora kakav je Karizo, da uputi direktan šut.

I, onda, spektakl: lopta se posle razornog udarca Kariza zarila u rašlje potpuno nemoćnog golmana Bolivijaca, na veliku radost igrača i Boke i brojnih fanova koji su bodrili ekipu na stadionu u La Pazu.