Mihini "Bikovi" probušili Romu! (VIDEO)

Iago Falke, dvostruki strelac, i Andrea Beloti odigrali fenomenalnu partiju protiv Rimljana

• 0

Roma je naišla na "minu" u Torinu!

Fudbaleri domaćeg tima odigrali su sjajan meč protiv favorizovanih Rimljana i savladali ih rezultatom 3:1, uz dva gola momka koji je pod ugovorom upravo sa "vučicom", na pozajmici kod Siniše Mihajlovića - Iaga Falkea.

Španski ofanzivac je oba gola postigao u drugom poluvremenu, prvi u 53. minutu iz penala, a drugi, kojim je rešio pitanje pobednika, u 65. minutu, kada je, uz pomoć odbitka lopte od nogu defanzivca Rome, lobovao Ščensnog.

Jedini gol za Rimljane postigao je "večni" Frančesko Toti, i on sa "bele tačke", samo dva minuta pošto je Falke povisio vođstvo "Bikova" na 2:0.

Važan doprinos pobede Torina dao je čuvar mreže Džo Hart sa dve sjajne intervencije nakon pokušaja Edina Džeke i time dodatno ulio sigurnost kod saigrača koji su, predvođeni sjajnim Belotijem, pravili mnogo problema odbrani gostiju.

Beloti je, uz Falkea, bio najzaslužniji za pobedu sa golom i iznuđenim penalom.

Torino je ovim trijumfom, drugim ove sezone, došao do osmog boda, dok je Roma pretrpela drugi poraz u šampionatu.

Srpski fudbaleri Saša Lukić i Adem Ljajić presedeli su utakmicu na klupi.