MEČ O KOM SE PRIČA: 5 crvenih kartona u nadoknadi i gol u 100. minutu koji može da reši šampiona (VIDEO)

U pitanju je Prva liga Bolivije

• 3

Zanimljiv fudbal igra se u Boliviji, a dokaz za to su dva odigrana meča timova koji se bore za titulu.

Sada vodeći Strongest je kod kuće pobedi sa 7:2, dok je drugoplasirani Bolivar izgubio 3:2 i prvo mesto koje je držao do ovog kola.

Upravo je Bolivarov meč protiv Sport Bojsa tema našeg teksa s obzirom na to šta se sve događalo na terenu - pet crvenih kartona u sudijskoj nadoknadi i gol u 100. minutu koji bi goste na kraju mogao da košta titule.

Najpre je Sport Bojs u 91, 93. i 96. minutu ostao bez trojice igrača, da bi se i gosti razljutili i u 96. i 99. minutu zaradili crvene kartone.

Najava ludila koje je usledilo minut kasnije. Gol Vargasa i pobeda domaćina rezultatom 3:2.