Mari doživeo totalni debakl u Dohi i pred Dubai osvojio samo jedan gem protiv Španca!

• 0
endi mari Foto: Tanjug/Ap

Britanski teniser Endi Mari sa gorkim ukusom će otputovati u Dubai pošto je na turniru u Dohi deklasiran u drugom kolu od Roberta Bautiste Aguta sa čak 6:0, 6:1.

Teško da Endi ima teži poraz od ovoga u poslednjoj deceniji, a on je stigao taman kada su svi pomislili da se Britanac polako vraća u formu da koliko-toliko uđe u konkurenciju za veće trofeje.

Ipak, Bautista Agut je bio nemilosrdan, slavio je za samo 68 minuta.

Prvi set je ono što bi Mari trebalo hitno da zaboravi, jer je doživeo tri brejka bez odbranjene brejk lopte.

U drugom setu je imao priliku da oduzme servis protivniku i vrati se ribrejkom na 2:3, ali pošto šansa nije iskorišćena, krenuo je totalni sunovrat.

Šta može Endi da pokaže u Dubaiju gde igra i Novak Đoković, to ćemo tek da vidimo.

Sa druge strane, Bautista Agut, kao drugi nosilac na turniru, nastavlja takmičenje protiv pobednika duela Danijela evansa i Alehandra Davidoviča Fokine.