Kirjos vikao na sudiju: "Slušaj, slušaj...Ovde nikog nije briga šta ti pričaš"

To mu je ukupno bila treća svađa sa sudijom tokom meča

• 0
Nik Kirjos Printskrin: Eurosport

Imao je Nik Kirjos svoje prilike protiv Danila Medvedeva, pogotovou prvom setu koji je izgubio u taj-brejku, ali je na kraju gubio 2:0 od drugog reketa sveta.

Tokom ta dva seta Kirjos je imao određene razmirice sa sudijom koji ga je poprilično iznervirao na početu trećeg. Naime, Australijanac je dobio opomenu jer je prilikom servisa Medvedeva otišao da uzme peškir i ostavo je Rusa da čeka.

Publika je zvižducima počastila sudiju,a  sam Kirjos je imao šta da kaže.

- Ne pokušavam ja namerno da usporim Medvedeva. Slušaj, slušaj... Obično mi donose peškir. Je l' tako, tako je. Sada sam ja morao da šetam do svog peškira. Nikog ovde nije briga šta ti pričaš - između ostalog je rekao Kirjos sudiji.