Preseli mu Argentinci: Lajović ispao i u dublu

Dušan eliminisan sa Australijen opena u paru sa Nikolom Čačićem

• 0
Dušan Lajović Foto: Tanjug/AP

Dušan Lajović je završio učešće na Australijan openu i u dublu. Nakon što je prethodno doživeo poraz u singlu od Dijega Švarcmana, opet mu je drugi Argentinac došao glave.

Lajović je u tandemu sa Nikolom Čačićem poražen od francusko-argentinske kombinacije Frank Martan - Maksimo Gonzales koji su slavili sa 7:6, 6:3.

Možda bi srpski dubl prošao bolje da je izdržao maraton u prvom setu, ali je posle 6:6 poražen u taj-brejku sa 7:3.

Demoralisani Lajović i Čačić su loše otvorili i drugi set, odmah dozvolili brejk rivalima, a propuštena brejk šansa kod rezultata 2:4 definitivno je označila kraj ambicija za srpsku kombinaciju.

Gonzales i Martan u drugom kolu igraju protiv finsko-nemačke kombinacije, Kontinen-Štruf.