≫

Superligaški triler pod Bagdalom: Metalac do pobede u 92. minutu, dao ga i Luka Milunović

Tim Žarka Lazetića hita ka gornjem delu tabele

• 0
fudbaleri metalca Foto: Arena sport

Dva meča odigrana su u okviru Superlige u subotu, uz dramu pod Bagdalom gde je Metalac došao do pobede nad Napretkom u 92. minutu, za 2:1.

Strelac gola odluke za tim Žarka Lazetića bio je Miloš Vranjanin, koji je poturio nogu na centaršut na peterac, zakačio loptu dovoljno da ona prevari golmana Kruševljana i završi u mreži.

Tako su gosti upisali treću pobedu u sezoni, polako se pozicioniraju u sredini tabele dok Napretku ostaju brige za nastavak sezone u kojoj će, kako stvari stoje, voditi borbu za opstanak.

Kruševljani iz 9. kola imaju tek jednu pobedu, dva remija i šest poraza.

Nije pomogao domaćem timu ni gol bivšeg Zvezdinog napadača Luke Milunovića u 84. minutu, za egal, mada je Luka koji minut kasnije imao priliku da preokrene meč i proslavi se, no u toj situaciji nije bio najpreisebniji, poslao je loptu preko gola.

Pogledajte gol Milunovića za 1:1 u Kruševcu.

Ovako su igrači Metalca poveli protiv Napretka, bio je to mat u dva poteza i pogodak Antonijevića.

U drugoj utakmici dana Proleter je na "Karađorđu" savladao Novi Pazar 1:0 pogotkom Babića iz penala, i nastavio nisku dobrih rezultata ove sezone, upisao drugu uzastopnu pobedu za priključak uz timove iz gornjeg "doma" superligaške tabele.