PSŽ rutinski dobio Nicu pred Zvezdu sa 3:0, Nejmaru se isplatilo kukanje na sudije! (VIDEO)

Nejmar je uz data dva gola iznudio crveni karton

PSŽ

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Nicu na gostovanju u šampionatu Francuske sa 3:0, uoči okršaja sa Crvenom zvezdom u Ligi šampiona.

Rutinski su Parižani slavili na Alijanc Rivijeri u Nici, već u 22. minutu je Nejmar matirao golmana sa 20-ak metara na pas Dijabija, a jedan gol mu je poništen pred kraj poluvremena zbog ofsajda Mbapea.

Na  2:0 poviso je PSŽ preko Nkunkua u 46. minutu, kada je izletanje golmana i nesporazum defanzivaca Nice kažnjen.

Protutnjao je Mbape pored svih i šut mu je blokiran, ali je naleteo Nkunku da to smesti u mrežu.

Posao je Parižanima olakšan kada je Siprijen dobio drugi žuti za start nad Nejmarom, koji ovaj put neće imati pravo da se žali na sudijski tretman.

U nadoknadi, lagana akcija Mbapea i Nejmara rezultirala je rutinskim golom Brazilca za 3:0, a dugo je novi pogodak "visio" u vazduhu.

Zadovoljili su se Parižani ovom pobedom iako su igrali sa "pola gasa", a nastupili su u sastavu Areola, Kerer, Silva, Kimpembe, Dijabi, Rabio, Markinjoš, Di Marija, Nkunku, Nejmar i Mbape, dok su kao džokeri ušli Bernat, Moting i Verati.

PSŽ ima maksimalan učinak sa 24 boda iz osam kola, uz gol razliku 26:6, Nica je 11. sa 10 bodova.

Bice 7:0.hahaa

Partizanu i AZ Alkmaru sudi jedan od najboljih arbitara Serije A!

Žreb za 1/16 finala Kupa Srbije u utorak: Ovo su mogući rivali Partizana i Zvezde!

Filip Kostić napušta Frankfurt, ali samo za ''paprenu cenu''

Nejmar otkrio koliko je frustriran što ga PSŽ nije pustio u Barsu (VIDEO)

Ovo samo Kinezi mogu da smisle: Pogledajte kako suše teniski teren od kiše (VIDEO)

Jedan od najbitnijih igrača Bajerna povređen pred meč sa Zvezdom!

Ronaldu pustili snimak oca koji je umro od alkohola: Plakao je kao nikada i ponavljao 5 reči (VIDEO)

Maradona ludovao na debiju u novom klubu, pao u trans posle izjednačujućeg gola! (VIDEO)

Naklon do poda za Mihine fudbalere: Posle utakmice se dovezli do bolnice i skandirali Siniši (VIDEO)

Aničić "oživeo" Mačvu: Fenjeraš uzeo bod na terenu najprijatnijeg iznenađenja lige

Roma dala četiri za 20 minuta! Mhitarjan pogodio na debiju, Kolarov asistirao (VIDEO)

Partizan pobedio Fenerbahče za trofej u Klužu! Zagorac blistao, Kalinić pogodio sa centra! (VIDEO)

Bura i u Engleskoj zbog penala na ivici: Arsenal "prosuo" dva gola, pa se borio i za bod! (VIDEO)

Mihajlović "ribao" igrače preko telefona: Oni odreagovali najboljim poluvremenom ove sezone!

Marko, srećan rođendan legendo! Ajaks gestom za divljenje ispoštovao Pantelića (VIDEO)

Hrvatski trener od novinara u TV prenosu saznao da je dobio otkaz (VIDEO)

Igrači Bolonje imaju Mihino srce: Kakav podvig u Breši - od 1:3 do 4:3! (FOTO)

Voša zakazala konferenciju zbog Lalatovićevog incidenta u Nišu, pa je otkazala!

Mi ne nameštamo utakmice i ne šurujemo sa sudijama: Vučelić oštro o skandalima na Marakani i u Nišu!

Hit reakcija posle De Jongovog gola: Frenkijev otac pao u trans u loži Barselone (VIDEO)

Mihajlović po prvi put neće voditi Bolonju, ali je iz bolnice poslao jaku poruku igračima!

Bibras Natho - začin koji je nedostajao Partizanu!

Jeste li videli sjajan volej i gol Stojanovića u remiju Čuke protiv Voždovca? (VIDEO)

Srđan Jovanović i njegov tim sude 1. kolo Lige šampiona!

Zvezda ostala bez dva miliona evra, Ben se vratio na Marakanu!

Šta od sporta nude televizije? Borba za medalje na Mundobasketu, odbojkašice na Svetskom kupu

Barselona rasterala Slepe miševe: Šesnaestogodišnji Fati i Suarez demolirali Valensiju (VIDEO)

Filipsovci imaju čudo od deteta: Malen zgromio Vitese sa 5 golova! (VIDEO)

Milenković izdržao Iguaina i Ronalda, Inter na vrhu tabele, Napoli prati!

Natho i Lazar su zbog ovoga u klubu: Milošević spreman za LE i derbi sa Zvezdom!

Natho delio magične asistencije, Marković postigao gol na 2. debiju: Partizan siguran u Novom Sadu!

Partizanu nije dosuđen čist penal: Igrač Proletera rukom sprečio gol (VIDEO)

Hoćemo VAR pod hitno, prvi penal nije postojao: Mrkela priznao očitu grešku sudija u korist Zvezde!

Alkmar se "petardom" najavio u Humskoj! Idrisi preti crno-belima kao prvi strelac Eredivizije

Veliki kiks Mančester Sitija: Norič spakovao Građanima tri gola za senzaciju kola! (FOTO)

Trener Inđije ni reč o spornim penalima Zvezde! Žao mu momaka...

Loša igra je na moju dušu, verovao sam u neke igrače: Milojević kritičan posle pobede nad Inđijom!

Skandalozna odluka sudije, pa šokantan kiks golmana: Pogledajte 2 penala za Zvezdin preokret (VIDEO)

Šokantan preokret Zvezde na Marakani: Crveno-beli pobedili sa dva penala za tri minuta! (VIDEO)

Nejmar na uvrede svojih navijača odgovorio magijom u 92. minutu! (VIDEO)

Zvezda gubi na Rajku: Ovo je evrogol Tomića kojim je Inđija povela (VIDEO)

Abraham je Čelsijeva senzacija, het trikom je razbio Vulfse: Matić od prvog minuta zaigrao za Đavole