Mudrinski srušio Vošu: Napadač Čuke burno proslavio gol u 92. minutu (VIDEO)

Brđani slavili minimalnim rezultatom u derbiju

• 0

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Vojvodine rezultatom 1:0 u uvodnom meču 12. kola Super lige!

Bio je ovo ujedno i derbi pomenute runde, a strelac jedinog gola bio je Ognjen Mudrinski u 92. minutu.

Mudrinski je ušao u 62. minutu umesto Tedića, a u nadoknadi je sjajno iskoristio grešku odbrane Voše i asistenciju Petra Bojića. Zanimjivo, i Bojić je šansu na ovom meču dobio sa klupe.

Imala je Čuka terensku inicijativu, a najbolju priliku na meču, pre tog gola, propustio je Luka Stojanović sredinom prvog poluvremena.

Stojanović i Zorić sa nekog od ranijih mečeva Foto: fkcukaricki.com

Ostao je kratak na dodavanje mladog Slobodana Tedića s leve strane, mada je i napadač Brđana nešto jače šutirao ka saigraču. Stojanović je ''za dlaku'' propustio da ugura loptu u mrežu Rockova.

Čukarički je u 89. minutu tražio od Danila Grujića da svira penal, ali se pištaljka nije začula. Mudrinski i Saničanin su bili u duelu...

Vredi pomenuti i to da su gosti dva puta pogodili prečku, dok je Čuka imala stativu na svom kontu.

Ovim trijumfom izabranici Sime Krunića ćebiti na drugom mestu SL sve do mečeva Partizana i Radničkog.