≫

Salah doneo tri boda Liverpulu pred duel sa Zvezdom u Ligi šampiona! (FOTO) (VIDEO)

Podsetio je Egipćanin na formu iz prošle sezone

• 0

Fudbaleri Liverpula savladali su na gostovanju Hadersilf sa 1:0 u 9. kolu Premijerlige Engleske i tako pobedom najavili meč u Ligi šampiona u kojem se sastaju sa Crvenom zvezdom.

U prilično ujednačenom meču, Redsi su ipak uspeli da slave.

>>> PSŽ surov kao protiv Zvezde i Liona: Brutalni Parižani dali 16 golova u poslednje tri utakmice! (VIDEO)

Domaća ekipa odolevala je napadima gostiju i na momente uspevala ozbiljno da pripreti golu Alisona.

Ipak, Mohamed Salah je u 24. minutu uspeo da zatrese mrežu, i ujedno, postavi konačan rezultat ovog susreta.

Do kraja, Hadersfild je imao svoje šanse da dođe do remija. Tako je Hog pogodio stativu, a Pričard je postigao i gol koji je poništen zbog ofsajda.

Takođe, i u 82. minutu Munio je imao najbolju šansu na susretu za gol, ali je lopta otišla preko prečke.

Da podsetimo, sledeći meč Liverpul igra u sredu, 24. oktobra u okviru 3, kola Lige šampiona na svom stadionu sa Crvenom zvezdom od 21 sat.