≫

Milivojević promašio penal, Kristal Palas izgubio u poslednjim trenucima meča (VIDEO)

Everton slavio sa 2:0 golovima u 87. i 89. minutu

• 2

Luka Milivojević je protiv Evertona propustio idealnu priliku da upiše svoj prvenac za Kristal Palas u novoj sezoni!

Doskorašnji reprezentativac Srbije promašio je penal u 59. minutu, odnnosno Džordan Pikford je odbranio njegov šut.

Tuka je Luka nisko, po sredini, ali je reprezentativac Engleske uspeo nogama da neutrališe njegov udarac.

U tom trenutku rezultat na semaforu je bio 0:0, ali su karamele do kraja uspele da dođu do pobede. Kalvert - Levin u 87. i Tosun u 89. minutu postavili su konačan rezultat - 2:0!