Ibra ponovo dominira: Dao gol, pa magičnom "kiflom" oduševio Ameriku (VIDEO)

Nova sjajna partija Šveđanina u pobedi Galaksija

• 1

Zlatan Ibrahimović nastavlja da impresionira Ameriku, a ovoga puta je Šveđanin to uradio tokom gostovanja Los Anđeles Galaksija protiv Minesote, gde je njegov tim slavio sa 3:1.

Ibrahimović je postigao jedan gol, kada je u 30. minutu "otvorio" protivnike dobrim udarcem glavom posle centaršuta Flečera sa desne strane.

Kamara je u 50. minutu postigao gol za 2:0, a samo minut kasnije Alesandrini je nakon asistencije Ibrahimovića povisio na 3:0.

Bila je to magična "kifla" Ibrahimovića, kojom je "spojio saigrača sa golom", da bi zatim Rodrigez samo smanjio prednost Galaksija.