≫

Petom matirao Partizan, het-trikom Mladost: Vukanović je hit Superlige, ubedljivo prvi strelac prvenstva!

Sjajan period karijere za vođu navale Kruševljana

• 5

Došlo je i njegovih "pet minuta". Aleksa Vukanović obeležio je kolo za nama, kao i ono prethodno...

Prepričava se još gol petom u Humskoj, za egal sa Partizanom, definitivno je to bio jedan od poteza koji će se visoko kotirati kada se bude podvlačila crta prilikom proglašenja najefektnijeg gola.

Napadač Napretka je otišao još dalje u svojoj efikasnosti u sredu - postigao je het-trik protiv Mladosti iz Lučana u pobedi od 4:1!

Vukanović je mrežu Lučanaca tresao u 23, 26. i 75. minutu, praktično sam doneo Kruševljanima tri boda, ali i sebi obezbedio mesto na samom vrhu liste strelaca domaćeg šampionata!

Nije mala stvar, pogotovo za igrača koji ne dolazi iz velikih sredina, poput Zvezde ili Partizana, a Vukanović je i jednima i drugima "na oku" već izvesno vreme kao potencijalna akvizicija.

Vođa navale Napretka odvojio se od prvih pratilaca na listi najboljih golgetera sa devet pogodaka, drugi je Čolović iz Proletera, koji je sa dva gola protiv Dinama stigao do kote šest.

Treći je Zvezdin Ričmond Boaći sa pet, koliko su postigli i Dimitrov (Dinamo), Haskić (Radnički Niš), Mirosavljev (Proleter), Pavkov, Simić (Zvezda).