≫

Šamar Bajernu u 89. minutu: Kovaču se opasno "ljulja" klupa, prozivaju ga čak i žene fudbalera

Hrvatski trener u nemilosti posle novog kiksa Bavaraca

• 0

Novi šamar Bajernu "udarili" su fudbaleri Frajburga, koji su, golom u 89. minutu - da šok po Bavarce bude veći, osvojili bod na "Alianc Areni" u 10. kolu Bundes lige (1:1).

S obzirom na to da je Borusija upisala novu pobedu, uvećala je i vođstvo na tabeli, što u ovom trenutku i nije najveći problem po Nika Kovača, koji, čini se, ne uspeva da se izbori sa unutrašnjim problemima i ne baš najboljom atmosferom u svlačionici.

Iskoristio je negativan momenat i Frajburg, i to golom u samoj završnici utakmice preko Holera, samo šest minuta pošto je Gnabri na drugoj strani pogodio mrežu gostujućeg tima.

Bavarci su tako ostali bez pete pobede u nizu u svim takmičenjima, a treće u Bundes ligi, što je, sem najvernijih navijača, iziritiralo i neke od supruga Bajernovih zvezda.

Rodrigez u neverici na utakmici sa Frajburgom Foto: Tanjug/Ap

Tako se na instagramu oglasila lepša polovina Tomasa Milera, Lisa, revoltirana što je Kovač njenog supruga uveo tek u 70. minutu.

- Trebalo je više od 70 minuta da (Kovač) shvati očigledno (i uvede Milera) - prokomentarisala je gospođa Miler, uz fotografiju na kojoj Niko daje poslednje savete napadaču uoči ulaska u igru.

Miler je, kao što je poznato, jedan od najnezadovoljnijih u taboru Bajerna Kovačevim radom, mnogi kažu i samim njegovim dolaskom, nema problem da to i kaže, a vidimo da zbog toga češće vreme provodi na klupi nego na terenu.

Morao je Miler posle meča da objašnjava novinarima reakciju svoje supruge.

- Mislim da su to više bile emocije, ne mislim da je to sjajno što je učinila, ali ona me samo voli - rekao je novinarima nakon utakmice, dok je Kovač na Lisinu poruku odmahnuo rekavši da su to njene, a ne Milerove reči, te da nije ni za komentar.

Pogledajte Lisinu poruku Kovaču tokom meča sa Frajburgom.