≫

Barsino čudo za tri minuta: Katalonci posle neverovatnog preokreta pobedili Rajo Valjekano! (FOTO) (VIDEO)

Suarez je sa dva gola doneo svom timu pobedu

• 3

Fudbaleri Barselone uspeli su da zabeleže i petu pobedu u poslednjih 5 mečeva, i to, protiv Rajo Valjekana od kojeg su  gubili do 87. minuta, a potom ga savladali sa 3:2.

Junak utakmice je Suarez koji je malo pre poslednjeg sudijskog zvižduka postigao pobedosnosni gol.

Upravo je Urugvajac doveo svoj tim u vođstvo u 11. minutu susreta. Međutim, iako se očekivalo da gosti dupliraju vođstvo, desilo se upravo suprotno, pa su domaćini preko Poza došli do izjednačenja.

U drugom delu, Barselona nije uspevala da realizuje svoje šanse, pa je usledila kazna kada je Garsija šokirao Katalonce za 2:1.

Gosti su, bez povređenog Leonela Mesija, bili na ivici poraza, koji bi , i te kako, odgovarao pratiocima Atletiku, Alavesu, ali i Real Madridu koji je trenutno 6. na tabeli, ali je usledilo pravo malo trominutno čudo.

Prvo je Dembele izjednačio u 87. minutu da bui bukvalno pred poslednji sudijski zvižduk Luis Suarez postigao pogodak za totalni preokret i novu pobedu Katalonaca.