≫

Majstorija nesuđenog pojačanja Zvezde: Aleksić postigao dva gola i asistenciju protiv Trabzona (VIDEO)

Danijel Aleksić nastavlja da trese mreže u Turskoj

• 1

Fudbari Malatije pobedili su na svom stadionu Trabzon sa 5:0 uz odličnu partiju bivšeg fudbalera Vojvodine Danijela Aleksića.

Giljerme je doveo svoj tim u vođstvo u 36. minutu, dok je samo 2 minuta kasnije rezultat duplirao srpski internacionalac posle odlične akcije u kojoj je strelac prvog gola Giljerme centrirao, a fudbaler za kojeg je svojevremeno bila zainteresovana i Crvena zvezda, postigao svoj prvi gol na utkamici.

Odmah na početku drugog poluvremena Aleksić je dodatno povećao rezultat, i to, posle prave majstorije iz slobodnog udarca.

Do kraja, Malatija je postigla još dva gola i to preko Butaiba i Giljermea.

Malatija je ovim trijumfom skočila na drugo mesto na tabeli sa 21 bodom, a Aleksić je popravio svoj učinak, u ligi je do sada upisao pet golova i dve asistencije.