≫

Bivši igrač Zvezde presudio Čuki, Radnički pregazio Dinamo uz het-trik Haskića (VIDEO)

Nišlije trenutno imaju četiri boda više u odnosu na Partizan

• 1

Fudbaleri Mačve iz Šapca napravili su malo iznenađenje u 18. kolu Super lige, pošto su na svom terenu pobedili Čukarički rezultatom 1:0!

Strelac jedinog gola bio je Nenad Gavrić, inače bivši fudbaler Crvene zvezde, u 19. minutu!

Čukarički je na taj način propustio veliku priliku da buide na trećoj poziciji SL s obzirom na to da je Partizan remizirao u Lučanima.

Vredi pomenuti da je kod gola Mačve kiksnuo i golmna Čuke Stevanović.

Identičnim rezultatom slavila je i Vojvodina, ali u gostima.  Novosađani su bili bolji od Rada na Banjici golom Đurića u 23. minutu iz penala.

Voša je na taj način pretekla gradskog rivala Proleter koji ima meč manje protiv Spartaka iz Subotice. Vredi pomenuti i to da su Zemun i Radnik podelili bodove u Gornjoj Varoši - 0:0.

Ubedljivu pobedu u Surudlici protiv Dinama upisao je Radnički iz Niša - 4:0!

Trostruku strelac bio je Nermin Haskić, dok se u strelce upisao i Stanisavljević.

Bodove su u Novom Sadu podelili Proleter i Spartak iz Subotice - 2:2.