≫

Bajern jedva, Alkaser nastavio da teroriše protivnike u dresu Dortmunda (VIDEO)

Milioneri i posle 13. kola imaju devet bodova više od Bavaraca

• 0

Bajern iz Minhena slavi Serža Gnabrija! Zahvaljujući pomenutom vezisti, koji je bio dvostruki strelac, aktuelni šampion Nemačke je savladao Verder u Bremenu rezultatom 2:1 (1:1).

Gnabri je bio strelac u 20. i 50. minutu, dok je Osako u 33. pogodio za Verder, za tada aktuelnih 1:1.

Zanimljivo, Gnabri prethodna dva meča nije igrao zbog povrede, a sada je u neku ruku spasio trenera Niku Kovača. Kao i Bajern koji je nastavio da juri Borusiju iz Dortmunda.

Međutim, nisu uspeli da smanje zaostatak od devet bodova, pošto su Milioneri kod kuće savladali Frajburg sa 2:0.

Marko Rojs je bio strelac u 40. minutu iz penala, dok je Pak Alkaser u nadoknadi vremena nastavio da teroriše protivničke golmane.

Bio je to njegov 10. gol u sezoni čime se osamio na prvom mestu liste strelaca. Podsetimo, po devet imaju Jović, Haler i Rojs.